47in Chromoly Drag Link Black - TIP3100-47 - TI22 Performance
8 in stock
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Drag Link / Tie Rod - 1.125 in OD - 47 in Long - 5/8-18 in Female Thread - Chromoly - Black - Sprint - Each